Diskotekos vedėjai (DJ)

Vakarėlio Dj’ėjus – vienas svarbiausių žmonių Jūsų šventėje. Nuo jo priklauso kokia atmosfera tvyros šokių aikštelėje ir ar bus patenkintas daugumos svečių muzikinis skonis.

Nors dažniausiai Dj’ėjų įsivaizduojame kaip vaikiną už gremėzdiško garso pulto, pasistačiusį daugybę neaiškios paskirties daiktų ir sukantį plokšteles, tai ne visada yra taip.

Vakarėlio Dj įrangos pagrindą gali sudaryti tik nešiojamasis jo kompiuteris ir laikmenos su muzikos įrašais. Tačiau svarbiausia jo funkcija – užpildyti programos pertraukėles muzikos garsais ir reikiamu metu užleisti tinkamą dainą ar kūrinį.

Dj’ėjus yra pagalbininkas „Numeris 1″ renginio vedėjui, kurio darbas be užnugaryje besidarbuojančio garso operatoriaus stipriai pasunkėtų.

Na, pasibaigus vakarėlio programai visa renginio atmosfera ir atsakomybė tenka Dj’ėjui – jis turi reaguoti į publikos daugumos muzikinį skonį, parinkti tempą ir palaikyti vakarėlio dvasią iki pat jo pabaigos (neretai – iki paryčių).

Pas mus galite užsisakyti vakarėlio, vestuvių Dj paslaugas. Iš anksto suderinsime Jūsų pageidavimus grojamai muzikai ir jei reikia pasirūpinsime visomis techninėmis detalėmis – garsu, šviesa ir spec. efektais.

Atsiprašome, Jūs negalite naršyti šios svetainės

Todėl, kad naudojate seną MS Internet Explorer versiją. Efektyvesniam naršymui atnaujinkite savo interneto naršyklę.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome